Lifbee Academy – príležitosť pre prírodovedcov

Ahoj doktorand,

Chcel by si stáť pri zrode zaujímavého biotech nápadu a dozvedieť sa, akým procesom si musí prejsť, kým sa dostane na trh? Fascinujú Ťa možnosti biotechnológií a chceš byť súčasťou tohto pokroku? 

Spustili sme prvý ročník polročného vzdelávacieho programu Lifbee Academy. Program je určený pre študentov, čerstvých absolventov a PhD. kandidátov prírodovedných odborov,dizajnu, marketingu alebo IT! Pozri si krátke video:

Počas 6 mesačného programu sa dozvieš kvalitné informácie z oblasti biotechnológií, regulácií, vývoja produktu, marketingu a samozrejme tímovej spolupráce.  Cool témy, ktoré môžu byť dôležité pre tvoju kariéru a osobnostný rast. Okrem teoretickej časti si vyskúšať spoluprácu v interdisciplinárnom tíme a spoznáš množstvo mladých a zapálených ľudí, čo ti nebude v živote “na škodu”!

Počas celého programu ťa budú sprevádzať skúsení mentori a lektori s expertízou a skúsenosťami nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia.

Viac informácií sa dozvieš na www.lifbee.com

Pilotný ročník bude prebiehať 2-3x do týždňa predovšetkým online, v trvaní od 22.6.2020 – 18.12.2021. 

Prihlás sa už teraz na www.lifbee.com a zaisti si miesto v programe! Prvých 10 prihlásených si môže uplatniť 20% zľavu na celý program (zľavový kód SAVBIO). Zľava platí do 22.5. 2020.

Permanent link to this article: https://mladi.sav.sk/aktuality/lifbee-academy-2020-01

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude uverejnená.