ŠTÚDIUM alebo VÝSKUMNÝ pobyt v USA na 6️⃣ až 9️⃣ mesiacov!

Fulbright Slovak Student Program pre končiacich magistrov a doktorandov.


Fulbright Slovak Student Program ponúka granty pre slovenských študentov a študentky, ktorí majú ukončené magisterské štúdium a majú záujem o magisterský program alebo výskum v rámci svojho doktorandského štúdia na akreditovaných univerzitách po celých Spojených štátoch.

Komisia J. Williama Fulbrighta pre vzdelávacie výmeny v Slovenskej republike vznikla na základe Dohody medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických (198/05Zz.) za účelom podpory vzdelávacích, výskumných a kultúrnych výmen prostredníctvom Fulbrightovho programu. Celosvetový Fulbrightov program vznikol už v roku 1946 (a tento rok oslavuje 75.výročie).

Ak si občan/občianka SR, ukončíš druhý stupeň vysokoškolského štúdia do 30.júna 2021 👩‍🎓, máš výborné študijné výsledky, výbornú angličtinu 🗣 a vieš, čomu by si sa chcel/a v USA venovať, určite si vyplň prihlášku na Fulbrightovo štipendium 📝!

Všetky info a online prihlášku nájdeš tu https://bit.ly/3eA226n

Deadline na akademický rok 2022-23 je 30.júna 2021!

Permanent link to this article: https://mladi.sav.sk/aktuality/studium-alebo-vyskumny-pobyt-v-usa-na-6%ef%b8%8f%e2%83%a3-az-9%ef%b8%8f%e2%83%a3-mesiacov

Pridaj komentár

Vaša emailová adresa nebude uverejnená.